Recommendations

Thankful for a wonderful holiday! Very friendly, pleasant. Surprised by the attitude of staff to our little whims;) wish good luck !!! 
 
- Galina, KIEV

Про нас

Про нас

Готель «Оскар» – це насамперед сервіс, гідний королів. Якщо ви цінуєте розкіш у поєднанні з комфортом і затишком, то «Оскар» – це саме те, що ви так довго шукали.

 Концепцію готелю – сервіс, стиль, релакс і затишок – відображають чотири статуетки «Оскар» на фасаді будівлі. Саме ці складники й визначають конкурентні переваги нашого готелю. 

 Удосконалюючи якість послуг, ми пропонуємо вам власноруч обрати форму оплати: готівкову чи безготівкову (за допомогою карток Visa, Mastercard). 

Двері «Оскар» гостинно відчинив для вас 15 грудня 2006 року. До ваших послуг 20 комфортабельных номерів трьох категорій: 2 номери - "Бюджет", 7  – стандарт, 7 – напівлюкс і 4 – люкс. Варто звернути увагу, що номери-люкс декоровані кожен в індивідуальному стилі з ексклюзивним дизайном, про що яскраво свідчать вже їхні назви: «Голлівуд», «Франція», «Єгипет» і «Китай».

Лише п’ять хвилин пішки – і ви вже в spa-центрі «Медпалас», де можна відвідати тренажерний зал, поплавати в басейні, поринути в світ spa.

Не виходячи з готелю, ви маєте можливість насолодитися вишуканими стравами європейської кухні в ресторані «Оскар», де до того ж на вас чекають вечори живої музики. Відпочинок в нашому готелі не набридне вам!

А з 2009 року бутик-готель офіційно розміщує Трускавецький фестиваль телевізійних стрічок! Це поки єдиний кінофестиваль в Україні такого рівня, приєднатися до котрого ви маєте можливість в «Оскарі».

Принцип роботи бутик-готелю «Оскар» – це індивідуальний підхід до кожного гостя. Прислухаючись до вас, ми щоразу вдосконалюємо якість наших послуг.

Ласкаво просимо до нас в «Оскар»!

 

Найвишуканіше задоволення полягає в тім, аби дарувати задоволення іншим.

Лабрюйер.

Welcome!

 Our hotel is located in the centre of Truskavets, not far from the mineral springs pump room and the central park. Our favorable location lets our guests get to the railway station, Medpalace SPA Centre, and shopping malls easily and quickly. Oscar offers 18 up-scale rooms focusing on soft colours, sophisticated taste and unique style.

Welcome to The Oscar Hotel.

About us

The Oscar Hotel offers service fit for kings. If you treasure luxury combined with convenience and comfort then Oscar is exactly what you have been looking for.

Indulge yourself into the atmosphere of luxury and comfort! 

 

How to find us?

 Ukraine, Truskavets, 7 Tykhyi Lane

Call us:

  • +38 (03247) 6 66 01
  • +38 (03247) 6 80 21

Mob.tel.:+38067-374-5311 (Viber,WatsApp)

top